Aly&Fila wystąpią w BBC Radio 1

20 Sty 2016

aly-fila-bbc-radio-1-news

BBC Radio 1, to jedna z najpopularniejszych stacji radiowych w Wielkiej Brytanii. Fani EDM kojarzą ją m.in. z audycji prowadzonych są przez legendarnego Pete Tonga. Jedną z nich jest “Essential Mix”, czyli program, gdzie co tydzień prezentowany jest inny producent muzyczny. Audycja jest jednym z niewielu show w Radio 1, które nie są nadawane na żywo. Każdy epizod trwa dwie godziny, w trakcie których możemy usłyszeć najciekawsze utwory danego artysty.

Na 13 lutego zapowiedziany jest Essential Mix, w którym wystąpi duet Aly&Fila. Jest to szczególnie istotne, ponieważ od 2 lat nie było w tej serii artystów reprezentujących gatunek Trance. Egipcjanie wydają się idealnym wyborem. Miejmy nadzieję, że w trakcie seta usłyszymy prawdziwie trance’owe brzmienia zarówno te ich autorstwa, jak i z ich wytwórni Future Sound of Egypt. Zapowiada się ciekawa audycja, tak więc warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

BBC Radio 1 Essential Mix: http://bbc.co.uk

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.