Amsterdam Music Festival 2017 ogłosił line-up. Tajemniczy set b2b?

amf-ade-shazam-2016
Amsterdam Music Festival 2017 , który jest częścią Amsterdam Dance Event, ogłosił line-up tegorocznej edycji imprezy. W październiku, przez tydzień trwa wielkie święto muzyki elektronicznej. Występują różni DJ-e, wytwórnie wydają swoje EP-ki z najlepszymi kawałkami oraz trwają panele dyskusyjne dotyczące produkcji muzyki i nie tylko. Podczas tych 7 dni ogłaszany jest też zwycięzca plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs.

Organizatorzy podzielili się trailerem zatytułowanym “We Own The Night”. Podzielono się także informacjami o tym co najważniejsze, czyli kto wystąpi. Przy deckach staną nie byle jakie gwiazdy, bo mowa tu o: David Guetta, Dimitri Vegas & Like, Don Diablo, Marshmello, Lucas & Steve, Yellow Claw i Vini Vici. Trzeba przyznać, że wybrani artyści reprezentują różne gatunki muzyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Największe zainteresowaniem cieszy się zapowiedź tajemniczego występu, gdzie tylko na tę jedną noc, swoje siły połączy dwóch znanych producentów. Wiele osób stawia na set Hardwella z Arminem van Buurenem. Czy to dobry strzał? Tego się dowiemy w październiku. Sprzedaż biletów rusza 23 czerwca w samo południe!

Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów EDM, która odbędzie się 21 października. Zacytuję ostatnie zdanie z filmu: “Ta noc należy do nas”, do fanów muzyki elektronicznej, bez względu na słuchany gatunek!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.