Amsterdam Dance Event 2017 ogłosił pierwszą fazę line-upu. Ponad 2500 artystów!

ade-2017-pierwsza-faza-news

Nie tak dawno informowałem Was o line-upie Amsterdam Music Festival 2017, który będzie gościł m.in. Don Diablo, Marshmello i Dimitri Vegas & Like Mike. To jest jednak tylko czubek góry lodowej, jaką niewątpliwie jest Amsterdam Dance Event. Co roku, stolica Holandii zmienia się w jedno wielkie centrum muzyki elektronicznej, które przyciąga nie tylko tysiące artystów, ale i setki tysięcy fanów.

W tym roku również nie zabraknie atrakcji, a wszystko to za sprawą ponad 2500 gości, którzy zaprezentują i podzielą się swoimi umiejętnościami. Mówię tutaj o m.in. DJ-ach, producentach muzycznych, właścicielach wytwórni, specjalistach od PR-u i producentach sprzętu. Organizatorzy ADE ujawnili pierwszą fazę line-upu, która zawiera zarówno te najpopularniejsze, jak i undergroundowe aliasy.

amsterdam-dance-event

Od 18 do 22 października odbędzie się przeszło 550 wydarzeń w około 140 lokacjach rozmieszczonych w całym Amsterdamie. Jeśli ktoś z Was chciałby udać się na ten event, to tutaj możecie zakupić bilet: amsterdam-dance-event.nl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.