Amsterdam Dance Event 2018 – Znamy datę kolejnej edycji. Padnie rekord?

ade-2018-data-news

Spośród niezliczony festiwali i imprez, Amsterdam Dance Event góruje nad całą resztą bogactwem oferowanych atrakcji. Nie mówię tu o wrażeniach czysto wizualnych, a o zawartości intelektualnej, która przekazywana jest poprzez różnego rodzaju warsztaty, prezentacje oraz konferencje. Jednak mimo wszystko, jest to wydarzenie poświęcone muzyce elektronicznej, więc nie może zabraknąć porządnej zabawy i to w we wszystkich klubach w Amsterdamie.

W tym roku również będziemy mogli doświadczyć potęgi ADE, które odbędzie się w dniach od 17 do 21 października. W zeszłym roku wydarzenie to przyciągnęło przeszło 2 500 artystów, 550 mówców, którzy wystąpili w 160 lokalach. Te liczby robią wrażenie i dobitnie ukazują bogactwo Amsterdam Dance Event. Przekłada się to bezpośrednio na zainteresowanie, bo w owym czasie stolicę Holandii odwiedzili miłośnicy EDM z aż 90 krajów. W tym roku będzie równie ciekawie, a nawet czuję w kościach, że padnie kolejny rekord!

Więcej informacji: amsterdam-dance-event.nl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.