Amsterdam Music Festival 2015 – Interaktywny stream na YouTube

amsterdam-music-festival-2015-news

Już za kilka dni rozpocznie się jedno z największych wydarzeń w świecie muzyki elektronicznej – Amsterdam Dance Event. Oprócz wielu pomniejszych imprez oraz konferencji, kulminacyjnym momentem jest Amsterdam Music Festival. Odbywa się on na Amsterdam Arena Stadium i trwa dwa dni. Jak łatwo się domyśleć, na scenie wystąpią największe gwiazdy EDM w tym, m. in.: Armin van Buuren, Hardwell, Martin Garrix, Tiesto, Showtek i David Guetta.

Dla wszystkich tych, którzy nie mogą być na miejscu, organizatorzy przewidzieli relację w internecie. Zgodnie z zapowiedzią, ma być to interaktywny stream, który pozwoli na jeszcze mocniejszy odbiór wrażeń z transmisji.

“Dzięki potędze technologii, AMF TV może dostarczyć wszystkim fanom z całego świata, jedyny w swoim rodzaju, w pełni interaktywny stream. Platforma ta, pozwala na śledzenie eventu na żywo, doświadczanie wyjątkowych momentów festiwalu oraz oglądnie występów ulubionych DJ-ów. W ten sposób tworzymy wspomnienia, które będą nas łączyły z tym wydarzeniem.” – AMF TV

W piątek 16 października transmisja rozpoczyna się o godzinie 20:00 i trwa do 01:00, natomiast w sobotę stratuje o 23:00 i trwa aż do 05:00. Poniżej znajdziecie oficjalną zapowiedź streamu oraz link do strony Amsterdam Music Festival.

Amsterdam Music Festival: amsterdammusicfestival.tv

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.