Amsterdam Music Festival świętuję 300 000 fanów na Facebooku

14 Kwi 2016

amf-2015-free-download-news

Podziwiam Holendrów, u których muzyka elektroniczna jest integralną częścią kultury. Rokrocznie organizują wspaniałe imprezy, których line-up w większości zawiera ich własnych rodaków. Armin van Buuren, Afrojack, Oliver Heldens, Tiesto, Martin Garrix, to tylko malutki wycinek gwiazd pochodzących z tego kraju. Mając tak silny skład ciężko z tego nie skorzystać. Idealnym miejscem do organizacji tego typu wydarzeń jest Amsterdam, gdzie co roku odbywa się jedna z największych imprez związanych z muzyką elektroniczną – Amsterdam Dance Event.

Finalnym elementem ADE jest Amsterdam Music Festival organizowany na stadionie Amsterdam Arena. W zeszłym roku śledziłem transmisję z tej imprezy i muszę powiedzieć, że naprawdę robi wrażenie. Nie chodzi tutaj wspaniałe animacje czy ogólnie oprawę wizualną (które nie można nic zarzucić!), a o klimat, który tworzą ludzie zainteresowani tego typu muzyką. Było widać, że wiedzieli po co tam przyszli, wiedzieli kogo usłyszą i czego się spodziewać.

Nic więc dziwnego, że AMF zdobywa coraz większą popularność, czego dowodem jest ponad 300 000 fanów na Facebooku. Z tej okazji organizatorzy postanowili udostępnić za darmo hymn imprezy z 2015 roku. Trzeba przyznać, że to miły gest tym bardziej, że utwór naprawdę może się podobać. Poniżej znajdziecie link do pobrania bezpośrednio z SoundCloud!

Link do pobrania: soundcloud.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.