Angelz zamyka rok w Confession. “Sacrosanct EP” już dostępne!

22 Gru 2019

Angelz to jedna z istotniejszych postaci w historii Confession Label, bo to właśnie jego utwór był tym, który otworzył bramy premier wytwórni. Minęły ponad 4 lata od tego wydarzenia, a na zakończenie 2019 roku, pochodzący z Kanady artysta postanowił powrócić do Confession. Jest to powrót w wielkim stylu, bo wraz z “Sacrosanct EP”!

Współpraca to rzecz święta

Najnowsza, składająca się z dwóch utworów EP-ka Kanadyjczyka, obfituje w naprawdę mocne aliasy, które skutecznie przełożyły się na jakość wydania w Confession Label.

Pierwszym utworem wchodzącym w skład “Sacrosanct EP” jest “Pick It Up”, czyli mieszanka dźwięków za którą stoją: Jace Mek, Kage oraz D’Aaron Anthony, odpowiedzialny za wokal. Drugiego grudnia Angelz, za pomocą swojego Instagrama, udostępnił fragment utworu z jasną informacją, która wytwórnia odpowie za wydanie tej kolaboracji.

W przypadku tego utworu, ciężko wskazać jednoznacznie kto miał największy wkład w jego powstanie. Charakterystyczne dźwięki wszystkich trzech producentów są wyraźnie odczuwalne, co czyni “Pick It Up” jedną z najbardziej dopracowanych propozycji.

Na drugą zapowiedź nie musieliśmy długo czekać. 10 grudnia mogliśmy usłyszeć fragment kolaboracji z Qlankiem, utwór został utrzymany w cięższych i mroczniejszych brzmieniach względem pierwszej propozycji. Obaj producenci doskonale odnajdują się w takich klimatach.

Całą EP-kę możecie pobrać i przesłuchać tutaj: https://smarturl.it/angelzsacrosanct

Premierę wzbogaciła zapowiedź Angelza, który poinformował, że nie będzie dostępny “pre-save”, zareklamował utwory oraz przestrzegł przed “ruskimi serwerami”.

“Nie ma pre-save linku do EP-ki. Sami ją jutro znajdziecie. Breakdowny są mega i nie puszczałem ich w zapowiedziach. Mastering wyszedł fantastycznie, słuchawki i pełna wersja będą zupełnie nowym doświadczeniem (warstwy w ‘Pick It Up’ są szalone). Bawcie się dobrze! Nie dajcie się zhackować wchodząc na ruskie strony!” – Angelz

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.