Arctic Moon, Regain i Indecent Noise, czyli trzech kolejnych Polaków na Tomorrowland!

11 maja 2017

tomorrowland-2017-kolejni-polacy

Jeszcze żadna edycja Tomorrowland nie cieszyła się, aż tak liczną reprezentacją polskich producentów. Codziennie dowiadujemy się o kolejny rodakach, którzy w lipcu wystąpią na jednym z największych i najpopularniejszych festiwali EDM. Do tej pory informowaliśmy Was o duecie Skytech & Fafaq oraz Sikdope’ie, jednak to nie koniec powodów do dumy. Już teraz wiemy o trzech kolejnych Polakach, którzy zagrają na Tomorrowland!

Fanów muzyki Trance ucieszy obecność Tomasza Popielarskiego aka Arctic Moon, który wystąpi 22 lipca na scenie “Future Sound of Egypt”. Scena ta będzie gościła również takie gwiazdy, jak m.in. Aly & Fila czy Ferry Corsten.

To nie koniec atrakcji dla wielbicieli Trance’u, bowiem podczas drugiego weekendu w sobotę 29 lipca, wystąpi Aleksander Stawierej aka Indecent Noise.

tml-2017-indecent-noise

Na koniec coś dla fanów muzyki Hardstyle. Paweł Goss znany pod aliasem Regain, wystąpi podczas drugiego weekendu w niedzielę 30 lipca, na scenie “Loudness”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.