AREA21 – Nowy alias Martina Garrixa?

10 Kwi 2016

martin-garrix-area21-news

Życie Martina Garrixa, to jedno wielkie pasmo sukcesów. Oczywiście, że na wszystko trzeba zapracować, jednak widząc tak szybki rozwój kariery ciężko mu się dziwić, że korzysta ze wszystkich możliwych okazji. Podobnie jak większość młodych producentów, tak i Martin, na początku swojej przygody z muzyką trafił pod skrzydła wielkiej wytwórni – Spinnin’ Records. Wydał kilka singli, po czym postanowił stanąć na własne nogi i założył swój label – STMPD RCRDS.

Korzystając ze swobody jaką daje mu wytwórnia, wziął się ostro do pracy. Co jakiś czas na stronie pojawiają się kolejne zapowiedzi jego utworów lub zdjęcia sugerujące współpracę z innymi topowymi producentami. Tym razem jednak, Garrix stara się odnaleźć w nowych i zdobywających coraz większą popularność brzmieniach Future Bass. Do tego celu stworzył oddzielny alias AREA21. Podczas swojego występu na Ultra Music Festival 2016 zaprezentował wiele nowości, w tym “Spaceships”, które przypisane jest właśnie do nowego aliasu. Wszystkie dostępne informacje wskazują, że jest to numer autorstwa młodego Holendra.

Na Spotify pojawiła się nowa playlista od Garrixa, w skład której wchodzi “Spaceships”. Ten i wiele innych numerów znajdziecie poniżej!

Utwór możecie pobrać za darmo pod tym linkiem: http://hive.co/l/pgph

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.