Ariana Grande uhonorowała ofiary zamachu. Świat EDM okazał wsparcie!

6 Cze 2017

edm_stars_supports_one_love

23 maja w Machesterze doszło do tragicznego incydentu. Po zakończonym koncercie Ariany Grande miał miejsce zamach bombowy przeprowadzony przez Państwo Islamskie. Z oficjalnych oświadczeń wynika, że zginęły aż 22 osoby a 48 osób zostało rannych. Wydarzenie to, wstrząsnęło całym światem, a ludzie w Europie po raz kolejny zaczęli czuć się niepewnie. Ariana nie przemilczała całej sprawy i postanowiła zorganizować kolejny występ w Manchesterze, tym razem ku czci osób, które zginęły w zamachu.

“One Love” odbyło się w niedzielę, a oprócz Ariany pojawili się tam, m.in. Coldplay, Katy Perry, Justin Bieber czy Miley Cirus. Z całego wydarzenia został przeprowadzony również livestream, który mogliśmy obejrzeć za pośrednictwem kanału Ariany Grande na YouTube. Z tej okazji Gwiazdy EDM również postanowiły przekazać swoje wsparcie dla wszystkich ofiar zamachu w postaci twitterowych wpisów.

The Chainsmokers, Alison Wonderland, Krewella czy Gorgon City wyrazili swoje wsparcie, zachęcając do obejrzenia livestreamu. W takich sytuacjach każda pomoc jest ważna – również ta w postaci kilku ciepłych słów na Twitterze. Jeżeli nie widzieliście jeszcze livestreamu z “One Love” – koncertu ku czci ofiar zamachu w Manchesterze to całość możecie znaleźć poniżej.


“Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale płaczę oglądając live stream Ariany” – Alison Wonderland


“One Love w Menchesterze wygląda niesamowicie! Jeśli nie jesteście tam, powinniście uczestniczyć w streamie!” – The Chainsmokers


Trudno powiedzieć, czy istnieje właściwy lub niewłaściwy sposób działania w obliczu niebezpieczeństwa, ale #OneLoveManchster pokazuje nam odwagę, w piękny sposób.” – Krewella


“Nigdy nie wygrają. Bądźcie bezpieczni Londyńczycy.” – Gorgon City

https://www.youtube.com/watch?v=w9yak899MUs

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor