Armin Only: Embrace, Gdańsk – Informacje organizacyjne

14 maja 2016

armin-van-buuren-stol-main

Największe wydarzenie w tej części Europy rozpocznie się już niedługo, zatem przedstawiamy Wam kilka ważnych informacji organizacyjnych.

BILETY

Sprzedaż biletów za pośrednictwem wlotki.pl zakończyła się w piątek o 24:00. W kasach ERGO Areny będziecie mogli nabyć bilety od godziny 15:00 do wyprzedania. Dodatkowo przy kasie nr. 4 uruchomiony zostanie punkt informacyjny WLOTKI.PL, gdzie będziecie mogli zgłaszać się w przypadku wystąpienia problemów z biletami.

CZAS TRWANIA IMPREZY

Bramy ERGO Areny otwieramy o godzinie 20:00. Tak jak wcześniej informowaliśmy, o godzinie 22:00 zacznie się Club Embrace, które z kolei będzie preludium do głównego show rozpoczynajacego się o północy. O godzinie 4:00 będziecie mogli usłyszeć specjalny classic vinyl set Armina, który stanie dla Was za gramofonami aż do zakończenia imprezy
czyli do godziny 5:00.

DRUGA SCENA

By odpowiednio rozgrzać mury ERGO Areny, wraz z firmą Numark przygotowaliśmy małą niespodziankę. Od godziny 20:00 specjalnie dla Was zagra druga scena na której zagrają:
Alex Van Ravee: facebook.com/alexvanreeveofficial
The Cracken: facebook.com/The-Cracken-Official
Bernard Drago: facebook.com/djbernarddrago
Scena grać będzie do godziny 23:00 gdzie będzie można odpowiednio nastawić się na nadchodzącą noc.

SZATNIE/DEPOZYTY

Na terenie ERGO Areny znajdują się płatne szatnie oraz depozyty, które zlokalizowane są w okolicy wejść przy głównych ciągach komunikacyjnych.

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Selfie sticks

Na imprezie obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Osoby chcące taki sprzęt wnieść, powinny ten fakt zgłosić organizatorowi drogą mailową. W trosce o komfort uczestników imprezy, zakazuje się wnoszenia selfie-sticków.

LISTA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

Publikujemy nazwiska zwycięzców, którzy będą mieli okazję spotkać się z Arminem podczas Meet & Greet. Wszystkie osoby wymienione poniżej proszone są o stawienie się przy wejściu głównym SEKTOR A (prosimy o sprawdzenie na mapce sytuacyjnej, w którym miejscu się znajduje) o godzinie 22.40. Po zebraną grupę wyjdzie osoba z obsługi i zaprowadzi Was do wyznaczonego pomieszczenia.

Tomasz Kaczmarczyk
Bartłomiej Żuchowicz
Bartosz Piechowiak
Krzysztof Wolski
Łukasz Joszko
Łukasz Żukowski
Dominik Hytry
Szymon Stasiulewicz
Adrian Wilkołek
Przemysław Mieszała

Prosimy o przygotowanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

armin-only-mpa

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.