Armin Only: Embrace nie odbędzie się w Australii

24 Kwi 2016

armin-van-buuren-australia-news

Na początku marca pojawiła się oficjalna informacja o odwołaniu jednego z największych festiwali EDM – TomorrowWorld. Amerykańska wersja znanego Tomorrowland stała się pierwszą ofiarą upadku firmy SFX Entertainment, która ta odpowiadała za organizację tego eventu. Kolejno ucierpiał sklep Beatport, który był wystawiony na sprzedaż, a następnie pomniejsze imprezy i powiązane z SFX osoby, w tym sam prezes.

Do listy tej dołączył również Armin van Buuren. Jego trasa koncertowa Armin Only, która promuje płytę “Embrace” miała odbyć się również w Sydney i Melbourne, tak się jednak nie stanie. Okazuje się, że firma Totem OneLove, która była odpowiedzialna za organizację koncertów w wyżej wymienionych miastach podlegała pod SFX. Tym samym z braku środków musiała się wycofać ze swojej działalności i odwołać występy Armina w Australii.

Na szczęście koncert Armin Only: Embrace w Gdańsku nie jest zagrożony, więc jeśli chcecie zobaczyć Holendra na żywo, to po więcej informacji zapraszam tutaj: essentialmusic.pl/wydarzenia/armin-only-embrace-gdansk

Źródło: totemonelove.com.au

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.