Armin Only: Embrace, Polska – Informacje o imprezie!

3 Kwi 2016

armin-only-polska-news

W przyszłym miesiącu odbędzie się w Polsce koncert światowej sławy producenta – Armina van Buurena. Holender postanowił zrealizować w Ergo Arenie w Gdańsku, jeden ze swoich występów w ramach trasy koncertowej “Armin Only: Embrace”. W tym roku mija 10 lat od pierwszego występu Armina w naszym kraju, 6 lat od jednego z najlepszych polskich eventów wszech czasów ASOT 450 we Wrocławiu i  5 lat od pamiętnego “Armin Only” w Poznaniu. Cierpliwość polskich fanów została wystawiona na próbę, jednak teraz mogą spokojnie odetchnąć, bo już niedługo będą mogli zobaczyć na żywo swojego idola.

14 maja 2016 Armin van Buuren – ze swoją liczną ekipą produkcyjną – przyleci do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Warto dodać, że będzie to pierwsza po holenderskiej edycja tournee “Armin Only: Embrace”, rozpocznie się bowiem zaledwie tydzień wcześniej – w Ziggy Dome w Amsterdamie 6 i 7 maja.

Polska edycja tegorocznego “Armin Only” odbędzie się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku, która jest wymarzonym miejscem na tego typu potężne przedsięwzięcia. A przy okazji to hala, gdzie nigdy wcześniej nie organizowano elektronicznych eventów na taką skalę.

armin-only-ergo-arena-zdj

Organizatorzy przygotowali niespodziankę i nie przestają zaskakiwać coraz to ciekawszymi informacjami! Tuż po otwarciu głównych bram ERGO ARENY Gdańsk/Sopot o godzinie 22:00 wystartuje “Club Embrace” poprzedzający czterogodzinny dj set Armina, który w towarzystwie pozostałych artystów, tancerzy, efektów specjalnych, uderzających wizualizacji i oczywiście muzyki z nowego albumu dostarczy Wam nie lada emocji. Club Embrace będzie miał charakter pre-party, które zamieni to miejsce w klub, gdzie będziecie mogli wprawić się w doskonały nastrój dzięki muzyce przygotowanej i zmiksowanej przez Armina specjalnie na tę okazję z doskonale Wam znanych jego wcześniejszych utworów. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze uderzenie z głośników!

Poniżej znajdziecie grafikę z mapką, dzięki której łatwo zaplanować swój pobyt na najważniejszej imprezie tego roku!

armin-only-mapa

BILETY – WLOTKI.PL

TRZECIA PULA

SEKTOR A – 149 PLN – wyprzedane
SEKTOR B – 189 PLN – wyprzedane
VIP – 700 PLN – dostępne

CZWARTA PULA

SEKTOR A – 169 PLN – dostępne
SEKTOR B – 230 PLN – dostępne
SEKTOR C – 190 PLN – dostępne

PIĄTA PULA – WYŻSZE CENY

SEKTOR A – miejsca stojące, płyta, brak możliwości wejścia na sektor B i C
SEKTOR B,C – miejsca siedzące nienumerowane, jest możliwość wejścia na płytę (A).
SEKTOR C – sektor rezerwowy, dostępny opcjonalnie w trzeciej puli.

PLAN IMPREZY

20:00 Otwarcie wejścia na halę
22:00 Otwarcie wejścia na płytę oraz start ‘Club Embrace’
00:00 AO Main Show
04:00 Armin Vinyl set
05:00 Koniec imprezy

Osoby niepełnoletnie wstęp z opiekunem co najmniej 21 letnim
Osoby niepełnosprawne z opiekunem wchodzą bezpłatnie a opiekun musi posiadać bilet.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.