Armin Only: Embrace, Polska – Na scenie pojawi się Betsie Larkin!

6 Kwi 2016

armin-only-ergo-arena-betsie-larkin-news

14 maja Armin van Buuren pojawi się w Gdańsku na Ergo Arenie, gdzie zrealizuje swój występ należący do trasy koncertowej Armin Only: Embrace. W poprzednim wpisie znajdziecie podsumowanie większość kluczowych informacji, jak plan miejsca imprezy, link do zakupu biletów czy nakreślenie czym jest “Club Embrace”. Tym razem mam informację o jednej z wokalistek, która pojawi się podczas koncertu.

Dziś przybliżamy kolejne nazwisko, które podczas Armin Only Embrace pojawi się na scenie obok Armina. Jest nią Betsie Larkin- wokalistka, autorka tekstów. Bestie ma na swoim koncie wielokrotnie nagradzany album „All We Have Is Now”, który powstał przy współpracy z największymi trance’owymi nazwiskami, m.in.: Lange, Ferry Corsten, Bobina czy Rafael Frost. Oprócz albumu na swoim koncie zanotowała także kilkanaście singli współpracując z nie mniej znanymi nazwiskami. Oto, co w skrócie Betsie Larkin mówi na temat współpracy z Arminem przy jego nowym albumie Embrace:

“Jako kompozytor i wokalistka mam zawszę nadzieję odkrywać i komunikować autentyczność. Armin nagrywając ze mną ‘Safe Inside You’ potrójnie doładował ten utwór emocjami i w jakiś sposób przygwoździł do niego uczucia. Odbierając telefon od niego i słysząc w słuchawce, że chce abym dołączyła do jego tour Embrace poczułam coś niesamowitego, coś czego nigdy nie zapomnę!” – Betsie Larkin

Jeśli nie słyszeliście jeszcze Armin van Buuren presents Rising Star – Safe Inside You (ft. Betsie Larkin) możecie to zrobić teraz!

Więcej informacji: https://essentialmusic.pl/armin-only-embrace-polska-informacje-o-imprezie/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.