Armin Only: Embrace, Polska – Wygraj darmowy bilet na koncert!

10 Kwi 2016

armin-only-embrace-polska-news

Armin Only: Embrace, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Zainteresowanie jest przeogromne, a ilość biletów topnieje z dnia na dzień. Jeśli zastanawiacie się nad wyjazdem do ERGO ARENY 14 maja na to niecodzienne wydarzenie, to lepiej nie zwlekajcie z tym zbyt długo. Organizatorzy zdradzają, że wkrótce może pojawić się informacja SOLD OUT i zakup biletu będzie już niemożliwy. Jeśli chcecie uniknąć takiej sytuacji i macie zamiar dołączyć do tego wielkiego show zaopatrzcie się w bilet już teraz. Możecie również wziąć udział w konkursie, o którym informacje znajdziecie na końcu tego wpisu.

Bilety: arminonly.wlotki.pl

Jak co tydzień przybliżamy również kolejnego artystę, który wystąpi na scenie razem z Arminem.

armin-only-mr-probz-zdj

Mr. Probz – holenderski wokalista, muzyk, autor wielu tekstów, znany przede wszystkich z hitu „Waves”, który za sprawą remixu Robina Schulza podbił listy przebojów na całym świecie i sprzedał się w nakładzie ponad 400 tyś. egzemplarzy. Wielokrotnie nagradzany jako artysta, wcześniej w życiu prywatnym, jednak nie miał tyle szczęścia. Najpierw postrzelony w brzuch, później w płomieniach ognia stracił dom. Z jedną parą butów i laptopem, który udało mu się uratować, musiał rozpocząć nowe życie. Na dysku twardym znajdował się – jeszcze wtedy niewydany – album, który udostępnił za darmo swoim fanom. Dziś Mr. Probz to postać doskonale znana na całym świecie, która współpracuje z wieloma legendami muzyki i występuje przed wspaniałą publicznością. 14 maja wystąpi również przed polską, na jednej scenie z Arminem.

KONKURS! DO WYGRANIA DWA POJEDYNCZE BILETY NA ARMIN ONLY: EMBRACE

Przed Wami konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na koncert Armin Only: Embrace, który odbędzie się 14 maja 2016 roku w Gdańsku. Poniżej znajdziecie zasady uczestnictwa w konkursie. Liczy się spostrzegawczość!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Zobacz teledysk utworu “Heading Up High” autorstwa Armina van Buurena (link poniżej).
2. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki inny znany holenderski producent występuje gościnnie w teledysku do “Heading Up High” Armina van Buurena?
3. Odpowiedź wyślij na adres e-mail: konkurs@essentialmusic.pl
4. Odpowiedź może zawierać alias lub pełne imię i nazwisko.
5. Konkurs trwa do 16 kwietnia 2016 roku, do godziny 18:00.
6. Spośród wszystskich nadesłanych prawidłowych odpowiedzi zostaną wybrane dwie osoby, które otrzymają pojedynczy bilet na Armin Only: Embrace.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w niedzielę 17 kwietnia 2016 roku, na fanpage Essential Music: facebook.com/EssentialMusicTV

Biorąc udział w konkursie Akceptujesz Regulamin.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.