Armin van Buuren z “ASOT Year Mix 2019”. Magia muzyki Trance!

27 Gru 2019

Armin van Buuren, holenderski DJ i producent muzyki Trance, wzorem lat ubiegłych, przygotował nową odsłonę Year Mixa. Niemal połowa, z pokaźnej składanki 104 utworów, została wybrana przez słuchaczy drogą głosowania, a resztę dobrał sam autor. Czy warto poświęcić dwie godziny na odsłuch ASOT Year Mix 2019?

A State Of Trance EP 946 – Year Mix 2019

Ideą Year Mixu jest zestawienie najciekawszych utworów mijającego roku. Armin van Buuren lubi interakcje ze słuchaczami. Z tego powodu składanka przyjęła formę, w której to publika decyduje, które utwory powinny znaleźć się na krążku. Następnie autor dokłada od siebie część pozycji. Dzięki takiej koncepcji uzyskujemy naprawdę świetną kompilację, która jest tworzona przez całą społeczność. 

Wzorem lat ubiegłych, wydania cyfrowe i fizyczne składanki mogliśmy nabyć nieco wcześniej. Kompilacja w serwisie YouTube miała premierę 26 grudnia. Dzięki temu, poza muzyką, możemy zobaczyć najlepsze fragmenty wideo z 2019 roku. Armin van Buuren wybrał najciekawsze sceny z festiwali, na których miał przyjemność zagrać. 

104 utwory w dwugodzinnej składance, to naprawdę bardzo skondensowana dawka muzyki. Year Mix to najlepsze fragmenty wszystkich wybranych utworów. Możemy tu usłyszeć takie projekty, jak FUTURECODE, Above & Beyond, Roman Messer, Cosmic Gate, Estiva, Super8 & Tab, MarLo. Każdy z kawałków jest dobrany i idealnie zgrany zkolejnym, dzięki czemu mamy wrażenie, że te dwie godziny to jeden, długi utwór. Słuchając nie ma się poczucia znudzenia, cały czas coś się dzieje. Społeczność A State Of Trance to ludzie o naprawdę różnym guście muzycznym. Poruszające wokale, dźwięki które powodują gęsią skórkę, mocne dropy – to wszystko czego można doświadczyć w tej wyjątkowej składance. Wyśmienitej całości dopełniają urywki wideo z festiwali, takich jak ASOT 900, Tomorrowland 2019 czy Untold.

Pełna tracklistę przygotowaną przez niezawodne 1001Tracklists.com, znajdziecie tutaj: https://1001.tl/1vu4bslk

A State Of Trance Episode 946 – ASOT Year Mix 2019

Armin zaliczył wyjątkowo udany rok

2019 to zdecydowanie niezwykły rok dla holendra. Niesamowity, ośmiogodzinny set na Untold w Rumunii, jubileuszowy ASOT 900 w Utrechcie, ośmiogodzinna transmisja A State of Trance na Amsterdam Dance Event, występy w wielu miejscach na świecie. Dodatkowo Armin van Buuren wydał dwa albumy, jeden bardziej komercyjny “Balance”, drugi eksperymentalny pod aliasem Gaia “Moons of Jupiter”. 

Armin van Buuren – Balance (Mini Mix)

Premiera albumu miała miejsce 25 października 2019 roku. Na dwóch krążkach możemy usłyszeć kolaboracje z takimi artystami jak: Avalan, Avian Grays, Garibay, Inner City, Lucas & Steve, Shapov, Above & Beyond, Rudimental, BT, Tempo Giusto i Luke Bond.

GAIA – Moons Of Jupiter

“Moons of Jupiter” miał premierę 21 czerwca 2019. To album w wielu miejscach wykraczający poza muzykę trance. Jest dla tych, którzy potrafią dać się porwać do zupełnie innego wymiaru.

Armin van Buuren live at Untold Festival 2019

Blisko 7,5 godzin grania, wielu wspaniałych gości w trakcie seta. Untold Festival będzie długo wspominany przez sympatyków Armina.

A State Of Trance Episode 936 – Armin van Buuren

ADE to wielkie święto elektronicznej muzyki tanecznej. Nie mogło na nim zabraknąć ekipy A State of Trance. Tutaj również mamy do czynienia z ośmioma godzinami transmisji.

Zeszłoroczna 15. edycja “Year Mix 2018”, spotkała się ze sporym uznaniem wśród słuchaczy, czego dowodem jest niemal pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Całość składała się ze 103 utworów, które zostały skondensowane w dwugodzinny mix.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Maciej Sienkiewicz editor

Pasję do muzyki odkryłem w wieku 12 lat, słuchając setów z Energy 2000. Dzisiaj interesuję się głównie muzyką trance i całą jej otoczką. Od czasu do czasu sam miksuję muzykę.