Armin van Buuren zawita do Polski. ASOT 850 odbędzie się w Gliwicach!

19 Paź 2017

armin-van-buuren-family-news

Na ten moment polscy fani muzyki Trance czekali już ładnych parę lat. Od ostatniej edycji imprezy spod znaku A State Of Trance zorganizowanej w Polsce minęło 7 lat, więc głód Trancemaniaków był całkiem duży. Częściowo zaspokoił go koncert Armin Only w ubiegłym roku, oraz trzygodzinny set podczas tegorocznego Sunrise Festival. Jednak główne danie dopiero przed nami – A State Of Trance wraca do Polski!

Już 30 maja 2018 roku Armin van Buuren, wraz z plejadą gwiazd muzyki Trance, pojawią się w gliwickiej Arenie – informację ę, w akompaniamencie Mazurka Dąbrowskiego, przekazał dziś sam Armin van Buuren, podczas specjalnego wydania audycji A State Of Trance.

Lineup nie został jeszcze podany do publicznej wiadomości, zaś bilety wejdą do sprzedaży już we wtorek, 24 października, o godzinie 20:00. Coś nam mówi, że wejściówki rozejdą się w naprawdę szybkim tempie!

Jesteśmy pewni, że wśród naszych czytelników są także członkowie #TranceFamily. Okażcie więc swoją radość w komentarzach pod wpisem na Facebookowym fanpage’u, a tymczasem zostawiam Was z hymnem ASOT 800.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor