Armin van Buuren podsumował rok 2017 w muzyce Trance!

19 Gru 2017

armin-van-buuren-jean-michel-jarre-stardust-news

Koniec roku coraz bliżej, a – co za tym idzie – przychodzi czas podsumowań, których nie brakuje w świecie muzyki elektronicznej. Co roku, już od trzynastu lat, w ramach audycji A State Of Trance prowadzonej przez Armina van Buurena, w ramach dwugodzinnego programu podsumowującego rok, słuchacze mogą usłyszeć kilkukrotnie więcej utworów niż zwykle. Tym razme jest ich aż 106.

Zanim jednak Year Mix pojawi się w audycji, ma on swoją premierę na rynku wydawniczym – a ta miała miejsce w ostatni piątek. Na dwóch płytach znalazły się utwory wybrane przez słuchaczy audycji w specjalnym głosowaniu.

Całość jest już dostępna do odsłuchu między innymi na Spotify, ale można to wydawnictwo nabyć także w sklepach stacjonarnych – to dobra opcja dla osób, będących tradycjonalistami i obstających przy płytach CD.

Jeśli ktoś chciałby poznać głębiej najnowsze trendy w jednym z najpopularniejszych gatunków muzyki elektronicznej w Polsce, to chyba nie ma lepszego sposobu od posłuchania tego dwugodzinnego miksu!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor