Armin van Buuren – Jak pogodzić karierę z wychowywaniem dzieci?

1 Cze 2015

armin-van-buuren-family-news

Obecnie większość topowych gwiazd elektronicznej muzyki nie jest tylko i wyłącznie producentami. Wielu z nich organizuje własne imprezy, prowadzi wytwórnie muzyczne, wspiera młode talenty i zajmuje się własną karierą. Gdzieś w tym całym zamieszaniu bardzo łatwo można zgubić najbliższą rodzinę. Biorąc pod uwagę ile występów rocznie odbywa sławny DJ, to faktycznie może zabraknąć czasu.

Temat pogodzenia pracy z rodziną poruszył Armin van Buuren. Jako ceniony producent, twórca jednego z najpopularniejszych radio show – A State of Trance, organizator imprez spod znaku ASOT oraz ojciec dwójki dzieci, ma jak największe prawo do wypowiadania się na ten temat.

“Mam złotą zasadę: Pomiędzy 17 a 19 nie odbieram telefonów. Chcę być wtedy w pełni dostępny dla rodziny i dzieci. To jest złota zasada, ponieważ chcę je nakarmić, chcę je umyć, chcę je przytulić, chcę je położyć spać. To jest jeden z najważniejszych elementów mojego dnia.” – Armin van Buuren

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.