Armin van Buuren podzieli się swoją pasją i umiejętnościami. Nadchodzą jego filmy MasterClass!

7 Gru 2017

armin-van-buuren-sukces-szczescie-news

Przed nami jeszcze sporo chłodnych miesięcy, kompletnie odpychających od zajęć na zewnątrz. Siłą rzeczy, będziemy spędzać wiele czasu w swoich domach, próbując znaleźć konstruktywne zajęcie. W grę może wchodzić na przykład… produkcja muzyki – mówię o tym nie bez kozery, gdyż jestem wręcz przekonany, że wśród czytelników jest sporo osób, które się tym interesuja.

Producenci muzyczni co jakiś czas organizują tzw. masterclass, czyli lekcje produkcji muzyki, w których producenci – zazwyczaj na przykładzie swoich singli – pokazują, w jaki sposób, wykręcić odpowiedni dźwięk czy uzyskać konkretny efekt. Wiele nagrań jest dostępnych w internecie, zarówno za darmo, jak i za opłatą. I dziś zajmiemy się właśnie tymi płatnymi lekcjami.

Armin van Buuren to człowiek-instytucja w branży muzyki elektronicznej. Jego kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji muzyki z pewnością przekłada się na wielki bagaż doświadczeń i własnych patentów, używanych przy tworzeniu utworów. W ostatnim czasie podjął on współpracę z portalem MasterClass, oferującym internetowe lekcje związane z przeróżnymi zagadnieniami – od bycia komikiem, po tworzenie filmów. Wśród “nauczycieli” plejada znanych nazwisk – między innymi Serena Williams, Usher, Dustin Hoffman czy Christina Aguilera.

Zakres tematów lekcji, prowadzonych przez Armina, jest bardzo szeroki, a  – w powiązaniu z umiejętnościami artysty – z pewnością da bardzo dobry jakościowo produkt. W ramach kursu będzie można nauczyć się między innymi tworzenia muzyki w programach Logic Pro i Ableton, przygotowywania utworów do setów DJ-skich, rozpoznawania nastrojów na parkiecie, czy odpowiedniego korzystania z social media.

“W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako artysta i DJ, nie wystarczy wiedzieć, jak miksować utwory. Jeśli chcesz się wyróżnić, musisz tworzyć własne utwory i remiksy oraz tworzyć mash-upy do swoich setów. Jestem podekscytowany, że będę mógł podzielić się swoją pasją do tworzenia muzyki i bycia DJ-em w swoim MasterClass. Po raz pierwszy pokażę Wam swoje patenty oraz wszystko, czego nauczyłem się przez ostatnie dwadzieścia lat.” – Armin van Buuren

Kurs kosztuje 90 dolarów, jednak można zapłacić 180 i mieć nielimitowany dostęp przez cały rok do wszystkich zasobów portalu MasterClass. Premiera kursu w pierwszych miesiącach 2018 roku.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor