Armin van Buuren wydał nową paczkę remiksów. “This Is A Test” w nowych aranżacjach!

14 Wrz 2017

armin-van-buuren-sukces-szczescie-news

W tym tygodniu już po raz drugi mówimy o Arminie van Buurenie, i to w kontekście czysto muzycznym. W poniedziałek informowaliśmy o remiksach do singla “Sunny Days”, wśród których jest polski akcent w postaci interpretacji Toma Swoona. Z kolei dziś warto wspomnieć o nowym tchnieniu, które otrzymał dość nietuzinkowy track z dyskografii Holendra.

Od kilku miesięcy, podczas setów Armina możemy usłyszeć utwór “This Is A Test”, który wywołuje niemałe zaskoczenie wśród publiki. Formuła “soundchecku” robi furorę, z czego umiejętnie korzysta artysta. Oprócz oryginalnej wersji, istnieje także ta od Arkham Knights, która była – i nadal jest – wykorzystywana w setach legendy Trance. Już dziś możemy przesłuchać ten kawałek w pełnej okazałości, bo pojawił się na profilu Armina na SoundCloud.

Oprócz remiksu Arkham Nights, światło dzienne ujrzały interpretacje od Juliana Jordana, Alexa di Stefano oraz Shinovi. W sumie, w paczce remiksów widnieją cztery pozycje. Sami możecie sprawdzić, która z nich przypadnie Wam do gustu najbardziej – odsłuch znajdziecie poniżej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor