Armin Van Buuren udostępnił swój set z UMF w serwisie Spotify!

13 Kwi 2017


Streaming to przyszłość związana ze swobodnym dostępem do muzyki. Prostota tego typu rozwiązań sprawia, że coraz więcej osób korzysta z serwisów pokroju Spotify. Wygoda i korzystna cena w stosunku do oferowanej zawartości to cechy, które najbardziej cenią sobie użytkownicy. Jeśli chodzi o dostępność muzyki, nigdy nie było tak dobrze!

Jaki to ma związek Arminem Van Buurenem? A no taki, że jako pierwszy udostępnił swój set z Ultra Music Festival 2017. To przełom, nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby jakikolwiek DJ podzielił się swoim mixem z imprezy w serwisie Spotify. Głównymi narzędziami publikowania swoich występów były Youtube, SoundCloud, ewentualnie MixCloud. Teraz zapewne to się zmieni, ponieważ wielu innych artystów podąży ścieżką wyznaczoną przez holenderskiego producenta. W serwisie Youtube, set z Armina z Mainstage został odtworzony ponad milion razy, czy Spotify i spółka przebiją ten sukces? O tym przekonamy się już niebawem!

Poniżej możecie znaleźć wspomniany mix:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.