Armin van Buuren & W&W – If It Ain’t Dutch | 21.12.2015

30 Lis 2015

armin-van-buuren-ww-collab-zapowiedz

Pamiętam dawne czasy, kiedy to Armin van Buuren wydawał fantastyczne utwory z gatunku Trance. “This World Is Watching Me”, “Sernity” czy “Shivers”, nadal wzbudzają emocje i przyjemnie się ich słucha. Później przyszedł czas na “In And Out Of Love”, które odniosło komercyjny sukces, i które było grane nawet w radiu “Eska”. Po tym jak został wydany “Ping Pong”, chyba już nikt nie miał wątpliwości, że Armin zaczął eksperymenty z festiwalowymi brzmieniami.

Tym razem przyszła pora na collab z duetem W&W. Od razu mówię, fani muzyki Trance niech nie wciskają “Play”, natomiast miłośnicy Bigroomów powinni rozsiąść się wygodnie i przygotować na mocne uderzenie. Utwór mogliśmy usłyszeć podczas 92 epizodu “Firebeatz Radio”. Co ciekawe, zapisy radio show, które są dostępne na SoundCloud i YouTube, nie zawierają tego kawałka. Prawdopodobnie, Armin nie wyraził zgody na publikację numeru w tej audycji. Jak wiemy, w internecie nic nie ginie i poniżej możecie przesłuchać wycięty fragment “Firebetaz Radio”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.