Armin van Buuren wydał remix utworu z Gry o Tron

5 Cze 2015

armin-van-buuren-game-of-thrones-news

“Gra o Tron”, to jeden z aktualnie najpopularniejszych seriali produkcji HBO. Ogląda go wielu fanów fantastyki jak i twórczości George’a R. R. Martina. Okazuje się, że serial zagościł również w sercu jednej z ikon współczesnej muzyki elektronicznej, czyli Armin van Buurena. Podczas 716 epizodu audycji A State of Trance nastąpiła premiera tej produkcji.

“Jestem wielkim fanem Gry o Tron i czuję się zaszczycony mogąc wykonać remix dla głównego motywu z tego serialu.” – Armin van Buuren

Armin grał ten utwór już od jakiegoś czasu w tym m.in podczas występu na Ultra Music Festival 2015. Oryginał skomponowany przez Ramina Djawadi idealnie oddaje klimat serialu i stał się jednym ze znaków rozpoznawczych całej serii. Trzeba przyznać, że Armin miał przed sobą trudne zadanie ale wyszedł z całej sytuacji obronną ręką. Postawił na rytmy Uplifiting Trance ale zachował również spory fragment z oryginalnej wersji. Utwór można kupić na iTunes oraz słuchać za pośrednictwem Spotify:

iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/game-thrones-theme-armin-van/id999874909
Spotify: https://open.spotify.com/album/7sIX5XC4aVrwPV1POz8ftx

Just premiered my official remix for the Game of Thrones Theme on #ASOT716! Check it out!

Posted by Armin van Buuren on Thursday, June 4, 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.