Armin van Buuren znów zaskoczył! Zobacz jego rekordowy set z Untold Festival!

6 Sie 2017

armin-untold

W ubiegłym miesiącu Armin van Buuren zagrał aż trzygodzinnego seta w Kołobrzegu podczas Sunrise Festival, co z pewnością zadowoliło fanów ikony muzyki Trance. Całe nagranie jest do znalezienia w internecie, bowiem set był transmitowany w radiu. Najwyraźniej Arminowi spodobało się granie długich setów na różnych eventach. A wnioskuję to nie bez powodu – wystarczy zobaczyć, co działo się ubiegłej nocy podczas festiwalu Untold, odbywającego się w ten weekend w rumuńskim mieście Kluż-Napoka.

Tym razem Holender przebił swój wyczyn sprzed 2 tygodni, bowiem zagrał aż pięciogodzinnego seta (!) na scenie głównej. Jest to warte uwagi w szczególności z uwagi na fakt, iż w timetable był zawarty jego trzygodzinny występ.

Na Insta Story Armina pojawiło się nawet nagranie pokazujące, ilu ludzi zostało do samego końca, czyli do około godziny 8 rano. Imponujący wyczyn!

Sami przyznacie, że to robi ogromne wrażenie. Jak widać, da się.

I tak, wiem – 5 godzin to nic w porównaniu z chociażby rekordem Guinessa, który wynosi… 10 dni. Niemniej jednak bardzo rzadko – żeby nie powiedzieć, że w ogóle – zdarzają się sety o takiej długości. A przypadki przedłużenia imprezy o dwie godziny są już zupełnie poza zasięgiem organizatorów wielu eventów. A szkoda…

Cały set był emitowany za pośrednictwem Facebooka. Nagrania są dostępne poniżej. Miłego oglądania!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor