Arty wraca do tworzenia pod aliasem Alpha 9!

3 Lut 2017

Alpha 9

Artiom Stoliarow, znany szerzej jako Arty, zadebiutował na rynku muzyki elektronicznej w 2009 roku. Przez parę długich lat ciężko pracował na sukces. Jego talent został szybko wyłapany przez największe gwiazdy muzyki Trance w tym m.in. trio Above & Beyond czy Armina van Buurena. Rosjanin wydał wiele kapitalnych kawałków w takich wytwórniach, jak Anjunabeats czy Axtone.

Jakiś czas temu Artiom kompletnie zmienił dźwięki w swoich produkcjach o czym może świadczyć numer “Bloodfire” wydany (o dziwo) w Revealed Recordings. Fanom starej muzyki Arty’ego nie spodobał się jednak pomysł pójścia w całkowicie inne gatunki, z czego wynikła spora fala krytyki, na którą odpowiedział sam producent. Jeżeli czekaliście jednak na powrót utworów Trance w wykonaniu Rosjanina to mamy dla Was dobre wieści. Arty wraca do tworzenia pod aliasem Alpha 9!

Alpha 9 był pobocznym projektem Artioma, w którym skupiał się tylko i wyłącznie na muzyce Trance. To właśnie spod jego ręki wyszły takie kawałki jak “Bliss” czy “Come Home”. Już dziś swoją światową premierę ma najnowsza produkcja spod aliasu Alpha 9 – “The Night Is Ours”, która została wydana w Armind. Jak Wam się podoba Arty w nowym/starym stylu?

 

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor