Arty i Audien pracują nad wspólnym utworem!

1 Gru 2015

arty-audien-collab-news

W tym roku zapowiedzianych zostało wiele collabów. Co kilka dni dodaję kolejny news ze zdjęciem dwóch producentów w studio. Ostatnio bardzo aktywny jest Martin Garrix, ale pamiętajmy, że wcześniej pojawiły się również informacje o współpracy Deadmau5a i Eric Prydza. Mógłbym długo wymieniać tegoroczne zapowiedzi, ale na ten wpis szczególnie warto zwrócić uwagę, bo jest wyjątkowy.

Jeśli jesteście wielbicielami Progressive House, to mam dla Was dobrą nowinę. Arty i Audien pracują nad wspólnym utworem! Na profilu Artioma, jak i Audiena, pojawiły się zdjęcia, które jednoznacznie mówią, że szykuje się coś wielkiego.

You were waiting for it, right??

Posted by ARTY on 30 listopada 2015

creating.. with ARTY 󾓶

Posted by Audien on 30 listopada 2015

Dlaczego ten collab jest wyjątkowy? Przede wszystkim dlatego, że w studio spotkało się dwóch młodych producentów, którzy faktycznie sami tworzą muzykę. Wydany na początku października album “Glorious” Arty’ego, jest po prostu niesamowity. Przesłuchałem go już kilkadziesiąt razy i mogę z czystym sumienie polecić. Trudno również nie odwołać się do wcześniejszej twórczości rosyjskiego producenta. Wszyscy, którzy śledzili np. A State of Trance czy Trance Around The World, zapewne pamiętają “Rebound” skomponowane wspólnie z Mat Zo, lub nieśmiertelny remix “Punk”.

Podobnie możemy spojrzeć na poczynania Audiena. Mimo, że ma dopiero 23 lata, odniósł olbrzymi sukces w muzyce elektronicznej. Postawił na dźwięki Progressive House, które przysporzyły mu setki tysięcy fanów na całym świecie. “Leaving You”, kapitalny remix “Pompeii”, czy wydana we wrześniu EP-ka “Daydreams”, potwierdzają talent tego młodego chłopaka.

Nie mogę doczekać się efektów ich współpracy, a póki co zostawiam Was z tym oto utworem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.