Arty – Premiera debiutanckiego albumu, nowe produkcje i trasa koncertowa

13 Sie 2015

glorious

Wielu z Was zapewne czekało na tę chwilę – Artyom Stolyarov, szerzej znany jako Arty, ogłosił na Facebooku datę premiery swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego “Glorious”. Materiał przygotowywany przez prawie dwa lata będzie miał premierę już 9 października (18 września startuje preorder). Krążek na zawierać 12 utworów, w tym między innymi “Stronger” i “Braver Love”, o którym więcej szczegółów poniżej. Więcej oficjalnych informacji zapewne pojawi się już wkrótce, nam zostaje więc czekać na dzień premiery, bo jest na co!

W ramach premiery albumu trwa już trasa koncertowa pod nazwą “Glorious Tour”. Głównie jej przystanki odbędą się w USA i Kanadzie, ale w sierpniu zahaczy również Europę. Wczoraj producent zagrał na węgierskim Sziget Festivalu, a do końca miesiąca odwiedzi również Wielką Brytanię i Ibizę.

Ale to jeszcze nie koniec, bo już w ciągu najbliższych kilku będziemy mogli usłyszeć nowe produkcje Arty’ego. Już jutro – nakładem Insomniac Records – wyjdzie remiks Arty’ego do kawałka “King” autorstwa Years & Years, natomiast równo tydzień później wytwórnia opublikuje ostatni singiel promujący album. Numer ten zatytułowany jest “Braver Love”, gdzie wokalu użyczył Conrad Sewell.

Po długim czasie posuchy dostajemy sporą dawkę niusów od Arty’ego. Jest się z czego cieszyć!

I'm so happy and really thrilled to finally anounce the release of my album – piece of music that I've been working on…

Posted by ARTY on 12 sierpnia 2015

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor