ASOT 850 Gliwice – Niezbędne informacje organizacyjne!

27 maja 2018

A State Of Trance 850 w Gliwicach odbędzie się 30 maja! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat, gdyż Armin van Buuren powraca po ośmiu latach do Polski ze swoim projektem A State Of Trance. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej, gliwickiej Arenie. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik ASOT 850 w Gliwicach!

Kochani, pamiętajcie, że jest to absolutna premiera tego niesamowitego obiektu Arena Gliwice. Jeśli wystąpią jakieś niedogodności prosimy o wyrozumiałość.

TIME-TABLE MAIN STAGE

20:00 ‐ OTWARCIE BRAM
22:00 ‐ 23:00 Ruben De Ronde B2B RODG
23:00 ‐ 00:00 KhoMha
00:00 ‐ 01:00 Dash Berlin
01:00 ‐ 03:00 Armin van Buuren
03:00 ‐ 04:00 John O’Callaghan
04:00 ‐ 05:00 Arctic Moon B2B Indecent Noise
05:00 – ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Mapka znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią.


___________
APLIKACJA WOOV!
Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na A State Of Trance 850 – Gliwice. Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie miała swoją premierę po raz pierwszy na polskim evencie!
Aplikację na system android oraz IOS pobierzecie pod tym linkiem:
-> woov.com/Asot850

Ważne informacje organizacyjne:
OTWARCIE BRAM:
– 20:00 wszystkie wejścia z biletami na sektor A/B, C (standard), zapraszamy na tę godzinę,
– 20:30 wejścia media, press,
– 21:00 wejścia VIP, SKY BOX.
UWAGA! Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem.
Osoby znajdujące się na sektorze C nie mogą zejść na sektor A/B i odwrotnie.

Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie recepcja oznakowana jako informacja, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim.

APARATY I KAMERY:
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków. Można natomiast wnieść powerbank.

MERCHANDISE:
Na sektorze A/B oraz C znajdować się będą oficjalne sklepy, gdzie będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety ASOT 850 typu koszulka czy bluza i inne, a także płyty CD Armina van Buurena i jego marki ASOT, które oficjalnie wydaje w Polsce Sony Music Poland oraz Prologic Music.

SZATNIE:
20:00 otwarcie szatni.
Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Wpływy pobiera operator gliwickiej Areny.

TOALETY:
Na terenie imprezy masowej znajdują się toalety, które będą bezpłatne.
WEJŚCIA:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!
– bilety konkursowe: E,
– media/press: brama od ulicy Akademickiej,
– osoby niepełnosprawne: wejście A,
– bilety sektor A/B: wejście A,
– bilety sektor C: wejście E,
– bilety SKY BOX: wejście C ,
– bilety VIP: wejście C.
Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

CATERING:
Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody i przekąski.

UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE ZA POMOCĄ ŻETONÓW!
Informacje o wymianie gotówki na żetony. Szczegółowy regulamin znajdziecie na Arenie, prosimy o zapoznanie się z nim.

Kilka informacji o wymianie żetonów:
1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „A STATE OF TRANCE 850” (30.05.2018) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami wymienionymi w wyznaczonych i oznaczonych punktach żetonowych.
2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów na nasze kolejne eventy, czyli Sensation Poland 2018 oraz Electronic Family Poland. Bilety na te wydarzenia możecie kupić płacąc zarówno gotówką jak i kartą.
3) W punktach żetonowych wymieniamy pieniądze na żetony. Honorujemy karty płatnicze w wydzielonych punktach.
4) Żeton wyemitowany jest w nominale o wartości 6 zł i jest podzielny na dwie części po 3 zł. PASEK ZAWIERA 5 SZT. ŻETONÓW. WARTOŚĆ PASKA ŻETONÓW – 30 ZŁ. Złotówki wymienić można najmniej na 5 żetonów (1 pasek).
5) Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu.
Cenniki gastronomiczne znajdować się będą przy miejscach wymiany żetonów, a także obok punktów gastronomicznych.
Wzór żetonu poniżej.

PALARNIE:
Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W Arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma swoje palarnie.

DEPOZYTY:
Depozyt (szafki depozytowe) znajduje się po lewej stronie głównego wejścia (A). Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 30 zł.
Regulamin znajduje się przy depozycie.

PARKINGI:
Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Wpływy z parkingów pobiera Arena Gliwice. Parkingi są płatne gotówką na miejscu, ale bilety można nabyć również drogą elektroniczną, LINK: https://abilet.pl/impreza/asot-850-parking-4583

Ilość ograniczona.

TRANSPORT:
Z dworca w Gliwicach jak i z dworca w Katowicach będzie dostępna komunikacja obsługiwana przez GTV BUS (oficjalnego partnera ASOT 850) z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach. Wszelkie informacje oraz ceny dostępne pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/GtvPartyBus/photos/a.370067973127739.1073741829.282967628504441/1287802861354241/?type=3&theater
Wpływy za bilety przejazdu pobiera GTV Party Bus.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który posiada bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Wejście A posiada specjalną platfromę, gdzie zapraszamy osoby niepełnosprawne.

LEKI I ZAPLECZE MEDYCZNE:
Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy leki czy np. pompy insulinowe. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.
Na terenie imprezy znajdować się będą punty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych.
UWAGA! Zgodnie z regulaminem, osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren Areny Gliwice!
_____________________
Dokładny regulamin imprezy znajduje się na www.tme-event.com

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!
Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań ASOT 850!

LINK FACEBOOK: https://www.facebook.com/TwoMoonsPL
LINK INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tme_events_poland

Zachęcamy do używania hashtagów:
#ASOT850PL
#TME

Do zobaczenia w Gliwicach!

GLIWICE. PRZYSZŁOŚĆ JEST TU.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.