Audien wydał nową EP-kę. Mały powrót do Progressive House!

22 Wrz 2017

audien-ep-news

Nathaniel Rathbun to znany amerykański producent, który tworzy pod aliasem Audien. Początkowo związany z muzyką Trance, ostatecznie zasłynął jako twórca utworów z gatunku Progressive House. Tutaj przypomnę chociażby “Leaving You” stworzone wspólnie z M.BRONX, czy remix utworu “Pompeii” dla formacji Bastille.

Po wakacyjnej przerwie – oczywiście tej wydawniczej – producent powrócił ze swoim najnowszym materiałem. Tym razem jest to EP-ka, która nosi nazwę “Some Ideas”. Pierwszy z trzech utworów, to “Message” – jest to powrót do korzeni artysty, czyli Progressive House. Wzbudzające ciarki wokal oraz melodia na pewno trafia do miłośników tego gatunku. Kolejnym utworem z EP jest “Rampart”. Tym razem Audien uderzył w mocne, dubstepowe brzmienia. To jest właśnie jeden z tych utworów, który zatrzęsie festiwalami pod koniec sezonu. Na sam koniec pozostało nam “Resolve”. Jako wisienka na torcie, utwór został utrzymany w klimacie Future Bass / Trap.

Jest to niezwykle udana EP-ka, która przyciąga różnorodnością. Zapewne część z Was wolałby, gdyby Audien skupił się na jednym gatunku, ale jak widać, kreatywność mu na to nie pozwala.

Zdjęcie: Katy Redell

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor