Audien zapowiedział collab z 3LAU!

21 Lip 2016

Audien
Stany Zjednoczone to miejsce, z którego pochodzi wielu DJ-ów/producentów. Pod tym względem można nazwać USA drugą Holandią. Lista producentów pochodzących z Ameryki jest naprawdę długa, jednak w tym zacnym gronie znajdują się również wyjątkowe perełki, jak na przykład Audien.

Przez kilka ostatnich lat wypracował on swój własny, charakterystyczny styl z nurtu Progressive House za co został doceniony przez takie gwiazdy, jak Armin Van Buuren czy Above & Beyond. Nathaniel postanowił nie siedzieć bezczynnie i zaprosił do studia swojego amerykańskiego kolegę po fachu – 3LAU’a. Na początku tego roku Audien wstawił na swoje profile społecznościowe zdjęcie z Justinem, jednak dopiero teraz oficjalnie oznajmił fanom na swoim twitterowym profilu, że wspólnie stworzyli utwór.

Biorąc pod uwagę mieszankę stylów obu producentów, możemy się spodziewać kolejnego genialnego collabu, który może odnieść – również – komercyjny sukces. Pozostała tylko kwestia daty premiery, o której póki co nic nie wiadomo. Miejmy jednak nadzieję, że nie trzeba będzie na niego czekać tak długo, jak na twitterowy wpis potwierdzający tę współpracę.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor