Audiolake Festival 2016 – Curbi, Marcus Schossow i inni

Audiolake
Już 6 sierpnia odbędzie się kolejna edycja festiwalu Audiolake Festival! Po zeszłorocznym, kolejnym z rzędu rekordzie frekwencji, bardzo dobrych recenzjach od uczestników, DJ-ów, a tym samym paśmie sukcesów, oczywistym było, że w tym roku odbędzie się siódma odsłona imprezy.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla Was kilka niespodzianek, które na pewno mile Was zaskoczą. Oprócz występów artystów światowego formatu i najlepszych DJ’ów, przygotowali dla Was ciekawe i nigdzie indziej niezastosowane efekty wizualne, które wraz z znakomitym dźwiękiem charakteryzującym się wysoką mocą i jakością przeniosą Audiolake na jeszcze wyższy poziom doznań emocjonalnych.

Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku festiwal stawia na bezpieczeństwo i jakość imprezy, co gwarantuje Wam najlepszą, niepowtarzalną zabawę. Podczas imprezy będą miały miejsce różnego rodzaju pokazy, nowości oraz niespodzianki. Pomimo ciągłego rozwoju, ulepszania i powiększania festiwalu, organizatorzy zagwarantowali Wam utrzymanie cen biletów. Również i w tym roku festiwal oferuje najlepszą cenę biletu w stosunku do jakości. Już cieszymy się na ponowne spotkanie z wami w Nysie!

Bilety kupisz tutaj w cenie 59zł (II pula): ticketpro.pl/jnp/muzyka/1084712-audio-lake-festival.html

– Line-up –

Marcus Schossow

Marcus Schossow

Curbi

curbi-2017

Krzysztof Chochlow

krzysztof-chochlow-2017

Crookers

crookers-2017

D.O.D

DOD-2017

Hellboy

hellboy-2017

Remady & Manu-L

remady-manu-l-2017

Westbam

westbam-2017

Audiolake Festival 2016 | Facebook | Wydarzenie |

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.