Audiosoulz, czyli nowy projekt dwójki polskich producentów!

21 Sie 2017

dirty-rush-gregory-es-alias

Poboczne aliasy, to powszechny zabieg stosowany przez producentów elektronicznej muzyki. Na łamach serwisu wielokrotnie były publikowane mniej lub bardziej zaskakujące wiadomości o coraz to odważniejszych projektach znanych gwiazd. Trend ten przybył również do Polski, a to za sprawą duetu Dirty Rush & Gregor Es.

Twórcy znanych i lubianych klubowych hitów, tym razem postawili na mieszankę Deep House oraz Indie House połączoną z nutką Disco, niczym z lat 70. W ten oto sposób, narodziło się Audiosoulz.

Pierwszym krokiem tego aliasu było wydanie nieoficjalnego remixu dla Charlie Putha i jego radiowego hitu “Attention”. Remix ten jest promowany przez jeden z największych kanałów z muzyką house na świecie, czyli Future House Music. Jak na razie, bootleg ten osiągnął ponad 60 000 wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to bardzo dobry wynik, ponieważ mamy do czynienia z totalnie nową nazwą.

Kolejnym, tym razem większym sukcesem Dirty Rush & Gregor Es jest podpisanie kontraktu płytowego z gigantem, jakim jest Universal Music! To już kolejni polscy producenci, którzy trafili pod skrzydła tej wytwórni, tuż obok P.A.F.F.a oraz Mandee’ego. Mam nadzieję że nowy projekt chłopaków szybko się rozkręci!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor