Avicii wystartował z nową audycją “Avicii FM Radio Show”. Kolejny epizod w drodze!

4 Wrz 2017

avicii-garrix-summertime-ball-festival-news

Najpierw wielki smutek z powodu informacji o ostatniej trasie koncertowej, później oczekiwanie na nową muzykę i sukces EP-ki. Trzeba przyznać, że fani twórczości Avicii’ego nie mają łatwego życia, gdyż artysta serwuje im prawdziwy, emocjonalny roller coaster. Na szczęście, ponownie przyszła pora na dobrą wiadomość, tym razem związaną z nową audycją.

Avicii postanowił podtrzymać kontakt z fanami, ale za pośrednictwem internetu. Na jego fanpage’u pojawiła się transmisja pierwszego epizodu “Avicii FM Radio Show”, czyli nowej audycji Szweda. Patrząc po ilości wyświetleń, która przekracza 200 000, można uznać debiut za udany. Jak można się domyśleć, Avicii postawił na mieszankę własnych brzmień z twórczością taki artystów, jak m.in. Don Diablo czy EDX.

Na ten moment nie wiadomo czy jest to cotygodniowy podcast czy może comiesięczny, jednak patrząc na sukces, możemy być pewni kontynuacji.

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu oraz tracklistę.

Tracklist: 1001.tl/2h9jq4t9

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.