Avicii – Megamix zapowiadający nadchodzącą płytę “Stories”

26 Wrz 2015

avicii-stories-megamix-news

Tim Bergling – szerzej znany jako Avicii – ma za sobą bardzo trudny okres. Problemy zdrowotne, które rozpoczęły się podczas Ultra Music Festival 2014, okazały się znacznie poważniejsze niż mogłoby się wydawać. Operacja i związane z nią dolegliwości sprawiły, że Tim musiał na jakiś czas zniknąć ze sceny i zadbać o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Fani z niecierpliwością czekali na kolejne produkcje od Szweda. W końcu pojawiła się oficjalna informacja o nowym albumie “Stories”.

Kilkanaście godzin temu w sieci pojawił się 13 min. minimix, który zawiera fragment każdej z piosenek z nadchodzącej płyty. Wzbudził on niemałe zainteresowanie tym bardziej, że nie jest to oficjalne źródło. Prawdopodobnie jest to “wyciek”. Menadżerzy gwiazdy w porę zareagowali. Na profilu Spotify Avicii’ego pojawił się “Megamix” zapowiadający nowy krążek. Trwa on dłużej, bo ponad 16 min. Poniżej znajdziecie linki do obu wersji. Premiera “Stories” zapowiedziana jest na 2 października.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.