Avicii nie żyje. Artysta zmarł w wieku 28 lat!

20 Kwi 2018

W sieci pojawiła się smutna i oficjalnie potwierdzona informacja o śmierci Tima Berglinga, znanego jako Avicii. Znany producent muzyczny zmarł w wieku 28 lat, a jego ciało zostało znalezione w Maskat, stolicy Omanu. Te niezwykle smutne doniesienia zostały potwierdzone przez Dianę Baron, osobę z bliskiego kręgu Avicii.

Aktualnie nie wiadomo nic na temat przyczyny śmierci artysty. Co więcej, na ten moment nie pojawi się więcej oświadczeń, a być może nie będzie żadnych nowych informacji w tej sprawie. Mimo wszystko, warto przypomnieć o problemach zdrowotnych Tima, które były znane opinii publicznej i były jednym z głównych tematów jego filmu biograficznego.

Pozostaje życzyć sił rodzinie Tima, która przeżywa teraz niezwykle trudne chwile.

“Z wielkim smutkiem ogłaszam śmierć Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Jego ciało zostało znalezione w Maskat, w Omanie, popołudniu lokalnego czasu, w piątek, 20 kwietnia. Rodzina jest zdruzgotana, więc prosimy wszystkich o poszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie. Nie będzie żadnych kolejnych oświadczeń.” – Diana Baron

Źródło: billboard.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.