Avicii zbudował nowe studio muzyczne w… Toskanii!

20 Kwi 2017

avicii-przyczyna-news
Każdy producent muzyczny marzy o swoim własnym studiu, gdzie mógłby w pełnym skupieniu zająć się komponowaniem utworów. Pomieszczenie zaaranżowane w taki sposób, aby móc jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce, przy okazji wyposażając je w sprzęt najwyższej jakości. A co gdyby mieć dwa takie studia?

Na taki krok postanowił zdobyć się Avicii. Po tym jak zrezygnował z koncertowania na rzecz tworzenia, ma więcej czasu na przesiadywanie w swoich czterech kątach. Dowodem tego są liczne filmy z sesji nagraniowych, gdzie można zobaczyć, jak idą prace nad nowym albumem. Kolejną dawką inspiracji może być lokalizacja na kuli ziemskiej. Wybór Avicii’ego padł na Toskanię. To miejsce jest znane z winnic, w jednej z nich ulokowane jest właśnie studio szwedzkiego producenta.

Na swoim Facebook’u Avicii udostępnił film, gdzie ukazał proces budowy od stanu surowego do finalnego, wraz z instrumentami takimi jak np. perkusja czy gitary. Jestem ciekaw czy to miejsce będzie miało wpływ na dalsze poczynania gwiazdy muzyki Pop/EDM.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wideo:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.