Avicii popełni samobójstwo. Nowe dowody!

1 maja 2018

20 kwietnia świat obiegła informacja o śmierci Tima Berglinga aka Avicii. Ciało artysty zostało znalezione w hotelu w Omanie, gdzie spędzał czas wspólnie z przyjaciółmi. Oświadczenie rodziny wskazywało na samobójstwo Tima, jednak nadal pozostawała nutka niepewności co do bezpośredniej przyczyny zgonu. Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Jak donosi szwedzka gazeta “Stoppa Pressarna”, rodzina Avicii wiedziała o jego złym stanie psychicznym. Możliwie jak najszybciej wsiedli w samolot, aby być przy nim i mu pomóc, jednak wylądowali 2 godziny za późno.

“Samolot wylądował 2 godziny po śmierci Tima. To okropne dla rodziny, poczucie bezsilności i frustracji, bo Tim odszedł w tak młodym wieku. To wielka tragedia.” – Stoppa Pressarna

Wątek ten rozwija portal TMZ, który donosi, że “Avicii zmarł wskutek wykrwawienia po zadaniu sobie rany stłuczonym szkłem, najprawdopodobniej po rozbitej butelce po winie”.

Dodatkowo wyszło na jaw, że do kontaktu ze znajomymi, Avicii korzystał z tajnego konta na Facebooku o nazwie Tim Bling. Teraz konto to jest oznaczone, jako “ku pamięci”.

Źródła: Stoppa PressarnaTMZ

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.