Avicii popełnił samobójstwo. Rodzina ujawniła, że zostawił list pożegnalny!

26 Kwi 2018

Niespodziewana informacja o śmierci Tima Berglinga aka Avicii, wstrząsnęła światową sceną muzyczną. Jego rodzina, znajomi, koledzy z branży oraz fani, dzielili się przez ostatnie dni swoimi wspomnieniami i łączyli w bólu po stracie artysty. Z początku miało nie być kolejnych oświadczeń, ale dziś już wiemy, że Avicii popełnił samobójstwo, o czym poinformowała jego rodzina.

W oświadczeniu złożonym dla szwedzkiej gazety “Dagens Nyheter”, rodzina Tima ujawniła informacje o liście pożegnalnym, który zostawił Avicii. Artysta był wrażliwym człowiekiem, który szukał odpowiedzi na pytania egzystencjalne i nie potrafił się odnaleźć w wymagającym świecie show biznesu.

“Nasz ukochany Tim był poszukiwaczem, delikatną artystyczną duszą szukającą odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Był perfekcjonistą, który podróżował i bardzo ciężko pracował, co utrzymywało go w skrajnym stresie. Kiedy przestał występować, chciał znaleźć balans w życiu, być szczęśliwym i robić to co kochał najbardziej – tworzyć muzykę. Zmagał się z myślami na temat znaczenia życia i czym jest szczęście. Nie mógł tego znieść. Chciał odnaleźć spokój.

Tim nie został stworzony do działania w show biznesie, w którym się znalazł; Był wrażliwym facetem, który kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Osoba, którą byłeś i Twoja muzyka, utrzymają wspomnienia o Tobie.” – oświadczenie rodziny Tima

Źródło: dn.se

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.