Avicii powraca… I to szybciej, niż się spodziewaliśmy!

4 Sie 2017

avicii-coca-cola-news

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o wielkim powrocie na scenę muzyki elektronicznej. Po rocznej przerwie do żywych powraca bowiem Avicii. Informacje, które zamieściliśmy na naszym portalu, dotyczyły wycieku informacji dotyczących nowych utworów Szweda, które miałyby zostać wydane w nadchodzących miesiąca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Jednak tamte informacje, jak się wczoraj dowiedzieliśmy, nie mają przełożenia na to, co ma miejsce w prawdziwym życiu. Rzadko kiedy bywa tak, żeby któryś producent przyspieszył datę wydania swojej nowej produkcji, jednak w tym wypadku coś takiego istotnie ma miejsce. Możemy więc powiedzieć oficjalnie i wprost – Avicii powraca!

Na wielkich festiwalach wciąż go nie ujrzymy, niemniej jednak aktywność Tima powinna zadowolić wszystkich zainteresowanych – wszak pięć utworów składających się na EP-kę o nazwie “Avīci” to zdecydowanie nie są przelewki.

Oficjalna premiera przewidziana jest na czwartek, 10 sierpnia, o 16:00 czasu polskiego. O tej godzinie, słuchacze z całego świata otrzymają dostęp do świeżego materiału Avicii’ego. Jeśli chcecie mieć do niego dostęp jak najszybciej, a jesteście zapominalskimi – możecie już teraz dokonać presave’u EP-ki na swoim koncie na Spotify.

Na social mediach producenta pojawiła się wideo zapowiedź najnowszego materiału, którą możecie obejrzeć poniżej. Osobiście jestem bardzo ciekaw tego, w którą stronę poszedł artysta.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor