Avicii rozpoczął konkurs na remix “Without You”. Artysta sam wybierze zwycięzcę!

2 Wrz 2017

avicii-stories-megamix-news

Z reguły pomijam newsy o konkursach na remixy, bo są to typowo promocyjne akcje, które w największym stopniu służą organizatorom. Tym razem jednak zrobię wyjątek, bo zasady są jak najbardziej uczciwe. Chodzi o własną interpretację nowego przeboju Avicii’ego o nazwie “Without You”. Całkiem ciekawy pomysł i atrakcyjne nagrody, to wystarczająca zachęta.

Najpierw zaznaczę, że ostatecznego zwycięzcę wybiera sam Avicii, nagroda finansowa wynosi 5 000$, a na dodatek najlepszy remix zostanie oficjalnie wydany w Geffen Records. Gra jest warta świeczki, tym bardziej, że nie wygrywa osoba z największą ilością lajków. W konkursie mogą brać udział producenci z całego świata, więc nie ma ograniczeń co do pochodzenia lub wieku.

Na stronie, do której link znajdziecie poniżej, znajduje się pełen regulamin oraz link do pobrania stemów. Zgłoszenia można przesyłać do 8 września!

Link do konkursu: djcity.com/avicii#kol-popup-181424

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.