Avicii stał się powodem odwołania festiwalu!

10 Cze 2016

Avicii stał się powodem odwołania festiwalu
Na naszych oczach rozrasta się kultura związana z elektroniczną muzyką. Co chwila jesteśmy informowani o coraz to nowych festiwalach, które odbywają się nowych lokalizacjach. Część z nich to sub-edycje znanych marek, jak np. Ultra Korea, a część to zupełnie nowe inicjatywy. Tym co przyciąga publiczność są oczywiście wspaniałe wizualizacje i nagłośnienie, ale kluczowym punktem są zapowiedziane gwiazdy. Okazuje się, że brak jednej osoby może zaważyć o odbyciu się całego wydarzenia. Tym razem to Avicii stał się powodem odwołania festiwalu The Flying Dutch, a konkretnie szwedzkiej edycji.

W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że organizatorzy nie otrzymali potwierdzenia obecności Avicii’ego. Wstrzymywali się do ostatniej chwili, jednak nie chcąc narazić fanów na rozczarowanie, postanowili odwołać całą imprezę. Jak to zwykle bywa, wszyscy którzy kupili bilety, otrzymają pełny zwrot pieniędzy. Jest to marna pociecha, ponieważ akurat to wydarzenie zapowiadało się naprawdę obiecująco. Myślę, że obecność takich gwiazd, jak Alesso, Steve Angello czy Otto Knows, w pełni zrekompensowałaby ewentualny brak Tima. W ten sposób dotarliśmy do absurdu, gdzie Avicii stał się powodem odwołania festiwalu.

Avicii | Facebook | Twitter | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.