Avicii szykuje wielki powrót. Szwed podzielił się wspaniałą nowiną!

14 Lip 2017

avicii-stories-tour-2016-news
Cisza przed burzą. Tak można podsumować nieobecność, niegdyś bardzo popularnego artysty. Mowa o Aviciim, który w 2016 roku zrezygnował z występów, a skupił się na produkcji muzyki. W międzyczasie dowiedzieliśmy się jedynie o budowie nowego studia we Włoszech, których przebitki mogliśmy zobaczyć na portalach społecznościowych. Jak widać Szwed nie próżnuje!

Brakowało jedynie konkretów, a tym samym czegoś co można było wziąć za pewnik ciężkiej pracy. Ten się pojawił, bo Avicii udostępnił na swoim Instagramie, tracklistę nadchodzącego albumu. W dość niecodzienny sposób, bo w postaci hasztagów, gdzie w tle przygrywa jeden ze wspomnianych utworów. Znowu możemy się spodziewać Country House, w najlepszym wydaniu!

“Nowa muzyka wkrótce!”

Tytuły zawarte we wpisie to:

– Friend of Mine
– Without You
– Lonely Together
– You Be Love
– What Would Change It To
– No Particular Order

Trzeba przyznać, że Tim w pomysłowy sposób podzielił się tą informacją, która ucieszy to wielu fanów jego muzyki. Teraz czekamy na pierwsze zapowiedzi kawałków, których nazwy znamy, jednak znacznie ważniejsze jest to jak brzmią owe numery. Na odsłuch będziemy musieli jeszcze poczekać. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.