Avicii “Though Love” – Już dziś usłyszmy drugi utwór z albumu “TIM”!

9 maja 2019

Na kanale Avicii na YouTube, pojawił się materiał o powstaniu utworu “Thought Love”. Jest to drugi kawałek wchodzący w skład albumu “TIM”, płyty która zawiera ostatnie produkcje znanego, szwedzkiego producenta. Tym razem, ukończenia produkcji podjęli się Vargas & Lagola, duet który również udzielił się wokalnie w “Though Love”.

Podobnie jak w przypadku premiery “SOS”, tak i tym razem mogliśmy usłyszeć opowieść wiążącą się z powstaniem utworu, a także zobaczyć kilka ujęć ze studia. Celem było pozostanie wiernym wersji demo, która powstała jeszcze we współpracy z Timem. Okazuje się, że to właśnie Vargas & Lagola wysłali mu swoją koncepcję na utwór, a następnie Avicii nadał mu orientalny styl. Tekst mówi o dwóch osobach, które tak intensywnie ze sobą współpracują, że są postrzegane jako para.

Na samym początku, jak i w trakcie filmu, możemy usłyszeć fragmenty “Though Love”. Zdecydowanie jest to inny utwór niż “SOS”, orientalny klimat jest nieco zaskakujący, ale też i wzbudza ciekawość. To dobre rozwiązanie, bo ukazuje, że album nie będzie oparty na jednym schemacie czy projekcie.

Utwór ukaże się jutro (piątek), tuż po północy, więc koniecznie śledźcie profil Avicii na Spotify, bo to tam pojawi się jako pierwszy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.