Nie byłeś w kinie na filmie o Avicii? Wkrótce “Avicii: True Stories” znajdziesz na Netflixie!

8 Lis 2017

avicii-rap-main
Na naszej facebookowej grupie trwa dyskusja na temat filmu “Avicii: True Stories”, czyli filmie dokumentalnym przybliżającym życie i karierę Avicii. Po pierwszych recenzjach widzów, jak i recenzji Tomka opublikowanej na kanale YouTube (link poniżej), z pewnością wzrósł apetyt na seans.

Dokument ten, to warta uwagi propozycja, jednak trudno dostępna. Film był wyświetlany w kinach tylko raz – 6 listopada. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu, bo już wkrótce “Avicii: True Stories” będzie dostepne na platformie Netflix!

Podczas ostatniego odcinka swojego radio show “Avicii FM”, szwedzki artysta ogłosił, że wkrótce “True Stories” zostanie udostępnione na portalu Netflix.

“W ten weekend wydaję swój dokument… Levan Tsikurishvili (reżyser – przyp.red.) podążał za mną przez ostatnie cztery lata. Zarejestrował sporo materiału, czy to ze studia, czy to zza kulis koncertów, w dobrych i złych momentach. Jestem naprawdę podekscytowany, ale też trochę nerwowy. Film jest bardzo osobisty. Jest pełen wzlotów i upadków. Ciekawie będzie usłyszeć opinie innych ludzi. Sądzę, że pojawi się w wielu kinach, a potem na Netflixie.” – Avicii

Osobiście nie mogę się doczekać się premiery na Netflixie, bo od dłuższego czasu korzystam z tej platformy. Tylko kiedy to będzie? Oficjalna data nie została podana, nie ma też informacji na temat tego, czy “Avicii: True Stories” zostanie udostępnione także polskim abonentom, jednak jestem dobrej myśli, ponieważ w kinach były on wyświetlany z polskimi napisami.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor