Jak powstał przebój “Without You”? Avicii wyjaśnił w filmie!

17 Wrz 2017

avicii-gadgets-main

Po długiej przerwie, w ostatnim miesiącu w światowych airplayach pojawił się Avicii. Singiel promujący jego najnowszą EP-kę o nazwie”Without You”, powoli urasta do rangi jednego z przebojów ostatnich tygodni, co niewątpliwie cieszy. I nie mówię tu o byle jakich liczbach – wszak 11 milionów odtworzeń na YouTube i ponad 70 milionów odsłuchów na Spotify nie wzięło się znikąd!

Na popularność utworu z pewnością miała wpływ ciekawość słuchaczy, a w szczególności fanów Avicii’ego, którzy nie mogli się doczekać kolejnej porcji jego twórczości. Właśnie naprzeciw tym osobom postanowił wyjść sam artysta, publikując na portalu YouTube ośmiominutowy materiał zza kulis powstawania “Without You”.

W nagraniu znajdziemy między innymi proces konstruowania głównej melodii utworu. Oprócz tego wokalista, Sandro Cavazza pokazał swoje wysokie umiejętności wokalne, a fotograf – równie wysoki poziom pracy w ciężkich warunkach.

Nie znajdziecie tam, co prawda, typowo producenckiego “mięsa”, bo film miał bardziej za zadanie oddać atmosferę panującą w studiu nagraniowym – niemniej jednak, warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor