Avicii wydał swoją nową EP-kę. Sześć nowych utworów od Szweda!

10 Sie 2017

avicii-stories-megamix-news

Grono fanów Avicii’ego to zarówno fani jego początkowej twórczości, którą można było usłyszeć m.in. w A State of Trance, ale również słuchacze radia i prezentowanej tam muzyki. Kariera Szweda należy do burzliwych, a mówię to doniesieniach o nałogach i wyniszczeniu organizmu. Ostatecznie Tim potrzebował odpoczynku zarówno od muzyki, jak i tras koncertowych. Z tego drugiego ostatecznie zrezygnował, natomiast tworzenie muzyki nadal gości w jego kręgu zainteresowań.

Najpierw pojawiła się zapowiedź, a już teraz możemy przesłuchać całą EP-kę Avicii’ego, która pojawiła się w sklepach oraz na Spotify. Szwed zaprosił do współpracy między innymi takie wokalistki, jak AlunaGeorge czy Rita Ora. Oczywiście są to typowo radiowe produkcje, z niezwykle przyjemnym “Without You” na czele. Trzeba jednak przyznać, że podobnie jak Calvin Harris, Avicii potrafi skomponować melodie, które pozostają w pamięci. Całą EP-kę możecie przesłuchać poniżej!

Link: avicii.lnk.to/AVICI

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.