Avicii zagra koncert w Gdańsku!

4 Lut 2016

avicii-stories-megamix-news

Myślę, że nie trzeba przedstawiać światowej sławy producenta, jakim jest Tim Bergling aka Avicii. Ten szwedzki producent ma niesamowity talent do tworzenia wpadających w ucho melodii, które podbijają serca słuchaczy, jak i listy przebojów. Przełomowy w jego karierze okazał się singiel “Seek Bromance”, który był znakomitą zapowiedzią nadchodzących sukcesów Tima. Kolejne utwory, jak “Levels”, “Wake Me Up” czy “Waiting For Love”, tylko potwierdziły jego talent. Przejściowe problemy zdrowotne sprawiły, że Avicii zyskał jeszcze większą motywację do pracy, a tym samym do produkcji muzyki.

Podczas dzisiejszej konferencji agencji MJM Prestige usłyszeliśmy oficjalne potwierdzenie, że 15 lipca Avicii zagra koncert na Stadionie Energa Gdańsk! Jego występ zostanie poprzedzony setami, aż sześciu innych DJ-ów.

“Nazwisko Avicii’ego od kilku lat elektryzuje wszystkich pasjonatów muzyki klubowej na całym świecie. Nie mieliśmy wątpliwości, że to najlepszy czas, by ten święcący triumfy artysta wystąpił w Polsce. Gigantyczna scena, niepowtarzalne dźwięki, wielkie przeboje, imponujące wizualizacje i gra świateł – tak w skrócie opisać można to, co dostarczy publiczności wydarzenieMusic Power Explosion. Występ Avicii’ego poprzedzą tego dnia dj-sety innych wysokiej klasy artystów, których nazwiska ogłosimy nieco później” – Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

Jeśli ciekawią Was ceny wejściówek, to muszę przyznać, że organizatorzy postarali się o rozsądne ceny. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego, o godzinie 10:00. Będzie można je nabywać w przystępnych cenach – najtańsze już od 135 złotych.

Ceny biletów:

Trybuny górne – 135 zł
Płyta A – 155 zł
Trybuny dolne – 195 zł
Trybuny dolne premium – 235 zł
Golden Circle – 265 zł
Golden VIP – 699 zł
Loże – 800 zł

avicii

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.