Avicii zapowiedział europejską trasę koncertową “Stories Tour”

28 Lis 2015

avicii-stories-tour-2016-news

Pamiętam, jak w 2014 roku podczas Ultra Music Festival w Miami, pojawiły się pierwsze informacje o złym stanie zdrowia Avicii’ego. Wtedy myślałem, że to jakaś mało znacząca sprawa, ale gdy oficjalnie zostało potwierdzone, że w jego zastępstwie pojawi się Deadmau5 zrozumiałem, że to jednak nie jest błahostka. Tim przeszedł operację, która jak się później okazało, była dopiero początkiem jego problemów zdrowotnych. W pewnym momencie postanowił zawiesić swoją działalność i zregenerować się zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

W tle pojawiały się informacje o nowej płycie, ale nie było wiadomo na jej temat żadnych konkretów. Na szczęście, Avicii nie zmarnował wolnego czasu i wrócił do gry wraz z nowym albumem o nazwie “Stories”. Płyta odniosła olbrzymi sukces co nie jest zaskoczeniem, bo Szwed od zawsze miał smykałkę do tworzenia wpadających w ucho melodii. Teraz można powiedzieć, że Avicii znów jest sobą i zapowiedział trasę koncertową promującą wydany krążek. Pierwsza oficjalna lokalizacja jego koncertu, to festiwal Electric Daisy Carnival w UK, który odbędzie się w przyszłym roku, a konkretnie 9 lipca.

UK CALLING! See you at EDC UK in July to kick off my european tour 2016! #Storiestour Electric Daisy Carnival UK

Posted by Avicii on Friday, November 27, 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.