Avicii zapowiedział najlepszy album w swojej karierze

3 Sty 2017

avicii-najlepszy-album-news
2016 rok był prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych w karierze Avicii’ego. Wyznał, że koncerty go męczą i podjął trudną decyzję o zakończeniu występów na żywo. Ostatnio zrezygnował również ze współpracy ze swoim menadżerem Ashem Purnouri. Jednak w całym w tym zamieszaniu jest jeden duży plus – Tim ma mnóstwo czasu na produkcję muzyki.

Na dowód tego Szwed potwierdził prace nad nowym albumem. Okazało się, że jego celem na rok 2017 jest wydanie najlepszego krążka w karierze.

“Szczęśliwego nowego roku! 2016 był dla wielu z nas ciężki, ale dziś startujemy od nowa. Moim noworocznym postanowieniem jest zrobić najlepszy album w mojej karierze.” – Avicii

Prawdę mówiąc, Tim postawił sobie wysoko poprzeczkę. Niezależnie czy ktoś lubi jego twórczość, trzeba przyznać, że odniósł on olbrzymi sukces. Mam nadzieję, że większa ilość wolnego czasu sprawi, że Avicii zaskoczy nie tylko swoich fanów.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.